Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu

herb Torunia2

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję warunki Regulaminu konkursu harmonijkowego (dalej: Regulamin), którego organizatorem jest Toruński Dom Muz oraz wyrażam zgodę na udział w konkursie harmonijkowym, który odbędzie się dnia 23.08.2014 w ramach XIV Międzynarodowego Festiwalu Harmonijki Ustnej Harmonica Bridge, na określonych przez Organizatora warunkach.

Mając na uwadze postanowienia regulaminu, w szczególności wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych uzyskanych przez Organizatora na potrzeby niniejszego konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz udzielam Organizatorowi nieodpłatnej, niewyłącznej, nieograniczonej w czasie licencji na korzystanie z przesłanych utworów na terenie kraju i za granicą, na wszystkich polach eksploatacji, wedle przyjętej przez Organizatora formuły.

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com